Půjčka na cokoliv

Nejhorší a bohužel i nejčastější způsob, co člověk, který si chce půjčit peníze, udělá, je, že začne bezhlavě poptávat u mnoha společností se zdánlivě dobrým záměrem –⁠ vybrat tu nejlepší nabídku. Tyto žádosti jsou nicméně poté dostupné ve společné databázi a negativně ovlivňují klientovu důvěryhodnost a mají vliv na zvýšení úrokové sazby nebo případné zamítnutí žádosti.

Údaje z formuláře níže zařadíme do aukčního systému. Jakmile banky odešlou své poslední nabídky, zašleme Vám je. Celý proces je online a zcela zdarma. Na základě níže uvedených parametrů se budou banky předhánět se svými nabídkami, snažte se prosím být, co nejvíce přesní. Pokud si s něčím nejste jistí, uveďte to prosím do políčka zpráva.

Parametry úvěru

i Během krátkého telefonního hovoru probereme Vaše potřeby a očekávání. Číslo zadávejte s českou mezinárodní předvolbou +420 a bez mezer.

Údaje označené * jsou povinné. Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rychlý kontakt

Ozveme se vám a vyřešíme vaše požadavky.

i Během krátkého telefonního hovoru probereme Vaše potřeby a očekávání. Číslo zadávejte s českou mezinárodní předvolbou +420 a bez mezer.

Telefonní číslo musí mít českou předvolbu +420 následovanou 9 místným telefonním číslem bez mezer.

Zavoláme vám nejpozději následující pracovní den mezi 9:00 a 16:00.

Vyplněním telefonního čísla a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Přečtete si Všeobecné obchodní podmínky.

Společnost Darfin finance s.r.o. je zapsána v registru osob oprávněných v oblasti spotřebitelského úvěru vedeném Českou národní bankou jako vázaný zástupce společnosti BEplan finanční plánování s.r.o. a je oprávněna zprostředkovávat spotřebitelský úvěr podle zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, ve znění pozdějších předpisů.

Nebo nás kontaktujte

Telefon: +420 775 908 881

Volejte po – pá mezi 9:00 a 18:00.

E-mail: info@darfin.cz

Pište nám kdykoliv, odpovíme co nejrychleji.