Hypotéka bez nemovitosti

Jste rozhodnutí bydlet ve svém, ale ještě pořád procházíte procesem výběru nemovitosti? Máte strach, že jakmile se objeví dokonalé bydlení, tak Vám jej někdo rychlejší vezme? S pohotovostním úvěrem se bát nemusíte. Prodejci nemovitostí vždy upřednostní jistotu peněz a rychlé jednání. Se schváleným úvěrem, tzn. garantovanou úrokovou sazbou a úvěrovým rámcem máte všechny trumfy v rukou vy.

Pokud se chcete dozvědět více informací, podívejte se na stránku www.hypobeznemo.cz

Na základě níže uvedených parametrů se budou banky předhánět se svými nabídkami. Abychom mohli nabídky garantovat, snažte se prosím být, co nejvíce přesní. Pokud si s něčím nejste jistí, uveďte to do políčka zpráva.

Na emailovou adresu vám zašleme konečné nabídky. Telefonický kontakt slouží k případnému doplnění informací nebo ujasnění nesrovnalostí.

Požadované parametry tohoto typu hypotéky

i Během krátkého telefonního hovoru probereme Vaše potřeby a očekávání. Číslo zadávejte s českou mezinárodní předvolbou +420 a bez mezer.

Údaje označené * jsou povinné. Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rychlý kontakt

Ozveme se vám a vyřešíme vaše požadavky.

i Během krátkého telefonního hovoru probereme Vaše potřeby a očekávání. Číslo zadávejte s českou mezinárodní předvolbou +420 a bez mezer.

Telefonní číslo musí mít českou předvolbu +420 následovanou 9 místným telefonním číslem bez mezer.

Zavoláme vám nejpozději následující pracovní den mezi 9:00 a 16:00.

Vyplněním telefonního čísla a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Přečtete si Všeobecné obchodní podmínky.

Společnost Darfin finance s.r.o. je zapsána v registru osob oprávněných v oblasti spotřebitelského úvěru vedeném Českou národní bankou jako vázaný zástupce společnosti BEplan finanční plánování s.r.o. a je oprávněna zprostředkovávat spotřebitelský úvěr podle zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, ve znění pozdějších předpisů.

Nebo nás kontaktujte

Telefon: +420 775 908 881

Volejte po – pá mezi 9:00 a 18:00.

E-mail: info@darfin.cz

Pište nám kdykoliv, odpovíme co nejrychleji.