Americká hypotéka

Vlastníte nemovitost na území ČR a potřebujete půjčit peníze na cokoliv? Pro financování potřeb, nesouvisejících s bydlením, je možné využít americkou hypotéku až do výše 70 % hodnoty nemovitosti. Americká hypotéka nebo také hypotéka bez dokládání účelu je úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti, která je určena k bydlení, nachází se na území ČR a je zapsaná v Katastru nemovitostí. V tomto směru je vše stejné jako u hypotéky na bydlení.

Avšak nespornou výhodou tohoto druhu financování je využití peněz z úvěru prakticky na cokoliv. Za nižší úrokovou sazbu než u spotřebitelského úvěru si tedy koupíte vysněné auto, motorku nebo cestu kolem světa. V případě, že Vám na konsolidaci stávajících závazků nestačí z nejrůznějších důvodů spotřebitelský úvěr, je americká hypotéka ideální volbou. 

Údaje z formuláře níže zařadíme do aukčního systému. Jakmile banky odešlou své poslední nabídky, zašleme Vám je. Celý proces je online a zcela zdarma. Na základě níže uvedených parametrů se budou banky předhánět se svými nabídkami, snažte se prosím být, co nejvíce přesní. Pokud si s něčím nejste jistí, uveďte to prosím do políčka zpráva.

Parametry úvěru

i Během krátkého telefonního hovoru probereme Vaše potřeby a očekávání. Číslo zadávejte s českou mezinárodní předvolbou +420 a bez mezer.

Údaje označené * jsou povinné. Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rychlý kontakt

Ozveme se vám a vyřešíme vaše požadavky.

i Během krátkého telefonního hovoru probereme Vaše potřeby a očekávání. Číslo zadávejte s českou mezinárodní předvolbou +420 a bez mezer.

Telefonní číslo musí mít českou předvolbu +420 následovanou 9 místným telefonním číslem bez mezer.

Zavoláme vám nejpozději následující pracovní den mezi 9:00 a 16:00.

Vyplněním telefonního čísla a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Přečtete si Všeobecné obchodní podmínky.

Společnost Darfin finance s.r.o. je zapsána v registru osob oprávněných v oblasti spotřebitelského úvěru vedeném Českou národní bankou jako vázaný zástupce společnosti BEplan finanční plánování s.r.o. a je oprávněna zprostředkovávat spotřebitelský úvěr podle zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, ve znění pozdějších předpisů.

Nebo nás kontaktujte

Telefon: +420 775 908 881

Volejte po – pá mezi 9:00 a 18:00.

E-mail: info@darfin.cz

Pište nám kdykoliv, odpovíme co nejrychleji.