Jsou oficiální nabízené podmínky bank neměnné?

Tým Darfin

2. 3. 2020

Při nakupování se můžete setkat se dvěma přístupy k prodeji. První přístup, který v našich zeměpisných šířkách jednoznačně převládá, je takový, že cena je fixní, jasně daná a nikoho by ani nenapadlo o ní smlouvat. Nikoho přece ani nenapadne se při nakupování v supermarketu hádat s prodavačkou, že tenhle rohlík je nedopečený, vedle v krámu jsem ho viděl levnější a že jestli mi ho nenechá za dvě koruny místo tří, tak už mě tu nikdy neuvidí. 

Druhý přístup představuje styl prodeje, s kterým se můžete setkat v zaostalých zemích nebo na pochybných tržištích. Ceny na těchto trzích nejsou fixní a je naprosto běžné a normální o ceně smlouvat, přičemž cena bude tak vysoká, jak dobré jsou Vaše vyjednávací schopnosti. Proto pokud by člověk neměl žádné informace o tom, jak to tam chodí a byl zvyklý jen na první typ nakupování, tak jak probíhá u nás v obchodech, mohl by se pěkně napálit.

 „Kolik stojí tenhle opalovací krém?“ 

„50 Euro.“

„Super vezmu si dva, díky.“

„Tady to je, náš zákazník náš pán.“

Odpoví prodavač a směje se pod vousy, právě prodal dva nefunkční opalovací krémy za 20 násobek jejich hodnoty.

Tahle situace je ale naprosto výjimečná. Proč? Protože návštěvníci ví, mají důležitou informaci, že první cena, kterou jim prodavač nabídne, není ani zdaleka konečná a má smysl vyjednávat.

 Jak je to ale chodí v bance? Jak má člověk postupovat, vyjednávat či nevyjednávat? Jelikož si vyjednávání často spojujeme právě se zaostalými zeměmi a pofiderními tržnicemi, může se nám stát, že vyjednávat nebudeme a dopadneme jako naštvaný, spálený chlapík s opalovacím krémem za 50 euro. 

Na otázku, jestli Jsou oficiální nabízené podmínky bank neměnné, by se dalo odpovědět jedním slovem- NE. I tato informace by Vám sama o sobě mohla stačit k tomu, abyste ušetřili velké množství peněz. Bohužel to většinou nestačí. Banky se nedají o zisk obrat zadarmo a je potřeba vytrvalého jednání, konkurenčních nabídek a dalších věcí, na které ne každý má zkušenosti, čas a hlavně nervy. Proto jsme se rozhodli založit Darfin, kde za pomoci aukčního systémem a množství navzájem si konkurujících úvěrových specialistů, pro Vás tento proces zjednodušujeme a k nejlepším podmínkám se dostanete z pohodlí Vašeho domova.

Rychlý kontakt

Ozveme se vám a vyřešíme vaše požadavky.

i Během krátkého telefonního hovoru probereme Vaše potřeby a očekávání. Číslo zadávejte s českou mezinárodní předvolbou +420 a bez mezer.

Telefonní číslo musí mít českou předvolbu +420 následovanou 9 místným telefonním číslem bez mezer.

Zavoláme vám nejpozději následující pracovní den mezi 9:00 a 16:00.

Vyplněním telefonního čísla a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Přečtete si Všeobecné obchodní podmínky.

Společnost Darfin finance s.r.o. je zapsána v registru osob oprávněných v oblasti spotřebitelského úvěru vedeném Českou národní bankou jako vázaný zástupce společnosti BEplan finanční plánování s.r.o. a je oprávněna zprostředkovávat spotřebitelský úvěr podle zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, ve znění pozdějších předpisů.

Nebo nás kontaktujte

Telefon: +420 775 908 881

Volejte po – pá mezi 9:00 a 18:00.

E-mail: info@darfin.cz

Pište nám kdykoliv, odpovíme co nejrychleji.