Dojednaná hypotéka se sazbou 1,39 % vítězem ledna 2021

Tým Darfin

7. 2. 2021

I přes postupné rostoucí ceny zdrojů peněz se v lednu podařilo pro naše klienty dojednat sazby hypoték velmi výrazně pod úrokovou sazbou 2 %. Rekordmanem ledna 2021 se stala sazba 1,39 %. Klienti se na nás, s žádostí o dojednání hypotéky na výstavbu většího rodinného domu, obrátili poté, co u své banky s žádostí neuspěli, vzhledem k neexistujícímu stavebnímu povolení. Zadali jsme konkrétní parametry úvěru, včetně aktuálně neexistujícího stavebního povolení, do našeho aukčního systému a získali pro klienty, vzhledem k bonitě a výši úvěru, velmi zajímavé nabídky. Klienti se rozhodli využít nabídku banky s úrokovou sazbou 1,39 % s tříletou fixací a podmínkou životního pojištění na krytí smrti a invalidity 3. stupně pro hlavního žadatele, kterým je hlavní živitel rodiny, a založení účtu u banky.

Vždy samozřejmě klienty upozorňujeme na relativně vyšší RPSN u nabídek s životním pojištěním. Nicméně je potřeba si uvědomit, že klient si v rámci zvýšené měsíční splátky platí hodnotnou službu – pojištění vybraných zdravotních rizik. Pokud není pojištění sjednáno přímo u banky poskytující úvěr, výrazně doporučujeme jeho sjednání separátně. Také je třeba porovnávat rozsah krytí a měsíční splátku, aby bylo možné se správně rozhodnout, kterou variantu zvolit.

Mezi další úspěšně dojednané hypotéky v rámci portálu darfin.cz a s nestandardně nízkou sazbou můžeme zařadit hypotéku s 1,69 % a sedmiletou fixací a 1,79 % pro v současnosti velmi preferovanou desetiletou fixaci. Obě tyto hypotéky obsahovaly pouze podmínku založení běžných účtů. 

Nabízené úrokové sazby jsou tedy stále na velmi nízkých hodnotách a tyto lednové případy dokazují, že je v současnosti ideální doba jak pro novou hypotéku, tak i refinancování stávající.

Podobné sazby jsme schopni pro naše klienty dojednávat díky revolučnímu aukčnímu systému, do kterého je vložena poptávka, o kterou následně jednotlivé finanční instituce soupeří se svými nabídkami. Další výhodou je, že pro klienty zajišťujeme veškerou administrativu spojenou s vyřízením a jim zbývá pouze odsouhlasit optimální nabídku a podepsat potřebné dokumenty.


Jak funguje aukční systém

Vyplníte jednoduchý on-line formulář

Potřebujeme od vás pouze pár údajů ohledně úvěru a Vaše kontaktní údaje. Do aukčního systému zadáme pouze informace ohledně úvěru, vaše kontaktní údaje zůstanou v bezpečí u nás, bankovní specialisté je neuvidí.

Jak funguje aukční systém - vyplnění formuláře

Banky soutěží v aukci o nejvýhodnější nabídku

Během 48 hodinové aukce vidí hypotéční specialisté jednotlivých bank konkurenční nabídky a mohou upravovat svojí nabídku, aby překonali ty ostatní.

Jak funguje aukční systém - průběh aukce

Pro Vás jen to nejlepší

Náš úvěrový specialista vás bude kontaktovat s nejvýhodnější nabídkou. Dále vám představí ještě 2 alternativní nabídky a projedná vaše potřeby tak, abyste společně vybrali tu opravdu nejvýhodnější.

Jak funguje aukční systém - výběr nejlepší nabídky

Rychlý kontakt

Ozveme se vám a vyřešíme vaše požadavky.

i Během krátkého telefonního hovoru probereme Vaše potřeby a očekávání. Číslo zadávejte s českou mezinárodní předvolbou +420 a bez mezer.

Telefonní číslo musí mít českou předvolbu +420 následovanou 9 místným telefonním číslem bez mezer.

Zavoláme vám nejpozději následující pracovní den mezi 9:00 a 16:00.

Vyplněním telefonního čísla a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Přečtete si Všeobecné obchodní podmínky.

Společnost Darfin finance s.r.o. je zapsána v registru osob oprávněných v oblasti spotřebitelského úvěru vedeném Českou národní bankou jako vázaný zástupce společnosti BEplan finanční plánování s.r.o. a je oprávněna zprostředkovávat spotřebitelský úvěr podle zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, ve znění pozdějších předpisů.

Nebo nás kontaktujte

Telefon: +420 775 908 881

Volejte po – pá mezi 9:00 a 18:00.

E-mail: info@darfin.cz

Pište nám kdykoliv, odpovíme co nejrychleji.