Aukční systém Darfin.cz

Tým Darfin

15. 8. 2020

V tomto článku se seznámíte s fungováním našeho aukčního systému. Zjistíte, jak vypadá a jak probíhá. Dozvíte se, co se děje po zadání poptávaných parametrů, až do získání vysoutěžených nabídek.

Celý proces probíhá v 6 krocích:

1. Vyplníte kontaktní formulář. Pokud budeme mít nějaké nejasnosti, ozveme se a doptáme.

2. Parametry zadáme do aukčního systému bez kontaktu na Vás. Tak zachováme Vaši anonymitu a banky dostanou pouze údaje, které jsou nezbytné pro vytvoření nabídky – výši úvěru, odhadovanou cenu nemovitosti, požadovanou fixaci a požadovanou dobu splatnosti.

3. Banky nám pošlou základní nabídky pro financování Vašeho úvěru. Nabídky obsahují všechny důležité hodnoty jako je sazba, výše splátky, RPSN a veškeré poplatky.

4. Následuje překonávání základních nabídek v rámci aukčního systému. Spolupracující úvěroví specialisté mají 48 hodin na zlepšení svých prvotních nabídek. Výsledkem je snížení úrokových sazeb a odpuštění poplatků.

5. Po skončení aukčního systému vyhodnotíme 3 nejlepší nabídky. Tyto nabídky Vám zašleme na email a společně probereme jejich výhody a nevýhody.

6. Je jen na Vás, zda nejvýhodnější nabídku uzavřete. Pokud ano, pomůžeme Vám, aby celý proces sjednání úvěru proběhl bez komplikací a za předem stanovených podmínek.

Celý proces je pro Vás zdarma a bez závazku. Jen vy se rozhodnete, jestli poskytnete Váš kontakt bankéři.

Rychlý kontakt

Ozveme se vám a vyřešíme vaše požadavky.

i Během krátkého telefonního hovoru probereme Vaše potřeby a očekávání. Číslo zadávejte s českou mezinárodní předvolbou +420 a bez mezer.

Telefonní číslo musí mít českou předvolbu +420 následovanou 9 místným telefonním číslem bez mezer.

Zavoláme vám nejpozději následující pracovní den mezi 9:00 a 16:00.

Vyplněním telefonního čísla a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Přečtete si Všeobecné obchodní podmínky.

Společnost Darfin finance s.r.o. je zapsána v registru osob oprávněných v oblasti spotřebitelského úvěru vedeném Českou národní bankou jako vázaný zástupce společnosti BEplan finanční plánování s.r.o. a je oprávněna zprostředkovávat spotřebitelský úvěr podle zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, ve znění pozdějších předpisů.

Nebo nás kontaktujte

Telefon: +420 775 908 881

Volejte po – pá mezi 9:00 a 18:00.

E-mail: info@darfin.cz

Pište nám kdykoliv, odpovíme co nejrychleji.